Algae yağı organik yosun özü içermektedir ve tamamen bitkisel özlerden oluşmaktadır. Algae yosun özü yağını en uygun fiyatlar ile hızlı bir şekilde sipariş verebilir. Algae, vücuttan zararlı yağların atımına yardımcı olurken aynı zamanda derinin beslenmesini destekler. Derinin daha pürüzsüz ve yumuşak hale gelmesine yardımcı olur. Antioksidan özelliği, toksinlerin vücuttan atılımını destekler.

algae-5
Bu özel karışım derinin daha yumuşak pürüzsüz ve esnek hale gelmesine yardımcı olur.

Yoğun nemlendirici özelliği ile cilde daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Selülitlerin ve çatlağın yarattığı görünümü ve yeni selülit ve çatlağın oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

alagaeee
 

Algae Yosun Özü Satın Al

Algae Yosun Özü Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Algae Yosun Özü | Algae Yosun Özü Nedir - RSS - Google Sitemap
Algae Yosun Özü Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden algaeyosunozu.net sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik