Algae Yosun Özü Türkiye Kampanyası

1 Kutu Algae Yosun Özü 39 TL 19 TL (İndirimli)

2 Kutu Algae Yosun Özü 69 TL 38 TL (İndirimli)

3 Kutu Algae Yosun Özü 117 TL 57 TL (İndirimli)

6 Kutu Algae Yosun Özü 199 TL 109 TL (İndirimli) + Yosun Sabunu Hediye

Algae’nın içeriğinde ki organik maddeler vücudun ihtiyacı olan enerjiyi, kalori ve yağ olmadan karşılamasına yardımcı olur. Flavanoidler ve fitoöstrojenler vücutta ki yağ dengesini düzenlemeye yardımcı olur. Derinizin gereken kolajen yapıya ve elastikliğe kavuşmasını destekler.

Kullanımı ;  Algae yağı uygulanacak bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz. Uygulama yapılacak bölge temizlendikten sonra yeteri kadar yağ istenilen bölgeye sürülür ve 1 ile 2 dakika masaj yapılarak cilt ile yedirilmek sureti ile kullanımı tavsiye edilir.

algae-3
Muhakkak algae doğal yağ kutusunda yazılan talimatlara uygun olarak kullanınız. Talimatları incelemeden ürünü kullanmayınız. Hastalık ve rahatsızlık  tedavisi için kesinlikle kullanılmaz. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Bileşenlerine alerjiniz var ise kullanmayınız. Yan bir etki olur ise kullanımı kesiniz ve bir hekime muhakkak danışınız.

İçeriği ; Yosun, Beta-Karoten, Fito-Östrojen içermektedir.

alagaeee

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız ; algae yosun özü, algae, algae yosun özü nedir, algae yosun özü nasıl kullanılır, algae yosun özü içeriği, algae yosun özü içindekiler, algae yosun özü kullanımı, algae yosun özü nasıl kullanılır, algae yosun özü sipariş, algae yosun özü nasıl sipariş verebilirim, algae yosun özü nereden satın alabilirim, algae yosun özü fiyatı, algae yosun özü en uygun.


Algae Yosun Özü Satın Al

Algae Yosun Özü Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Algae Yosun Özü | Algae Yosun Özü Nedir - RSS - Google Sitemap
Algae Yosun Özü Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden algaeyosunozu.net sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
megamax epimedyumlu macun orjinal rogaine